Nie przegap żadnego z wydarzeń!Poznaj terminy warsztatów fotograficznych 2023


Każdy rok to szereg nowych postanowień – jeśli wśród nich obrałeś sobie za cel naukę fotografii, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię na tegoroczne praktyczne warsztaty fotograficzne, na których nie tylko poznasz tajniki robienia zdjęć, lecz także będziesz się świetnie bawić!

Zapraszam Cię na typowe warsztaty fotograficzne i kursy fotografii, gdzie duży nacisk kładę na informacje dotyczące podstaw teoretycznych oraz techniki robienia zdjęć, a także na plenery fotograficzne oraz foto podróże, podczas których mniej skupiam się na teorii, za to więcej czasu poświęcam praktyce. W terminarzu znajdują się wszystkie planowane w najbliższym czasie spotkania.

Zobacz poniżej aktualne terminy zajęć i zarezerwuj miejsce w interesującym Cię wydarzeniu już dziś!

Morawy odwiedzimy jesienią, gdy malowniczo falujące pola winnic pokrywają się feerią barw: od żółci przez pomarańcze i czerwienie. Jest to więc zdecydowanie najpiękniejszy czas na warsztaty fotograficzne za granicą, w Czechach, wśród wielobarwnych winnic na Morawach. Faliste pola południowych Moraw porównuje się nie bez kozery do wzgórz Crete Senesi w Toskanii, czy amerykańskiej krainy Palouse. Jest to raj dla miłośników fotografii krajobrazu, raj ten dodajmy, łatwo osiągalny z Polski.

INFORMACJE I ZAPISY >>