Nie przegap żadnego z wydarzeń!Poznaj terminy warsztatów fotograficznych 2024


Każdy rok to szereg nowych postanowień – jeśli wśród nich obrałeś sobie za cel naukę fotografii, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię na tegoroczne praktyczne warsztaty fotograficzne, na których nie tylko poznasz tajniki robienia zdjęć, lecz także będziesz się świetnie bawić!

Zapraszam Cię na typowe warsztaty fotograficzne i kursy fotografii, gdzie duży nacisk kładę na informacje dotyczące podstaw teoretycznych oraz techniki robienia zdjęć, a także na plenery fotograficzne oraz foto podróże, podczas których mniej skupiam się na teorii, za to więcej czasu poświęcam praktyce. W terminarzu znajdują się wszystkie planowane w najbliższym czasie spotkania.

Zobacz poniżej aktualne terminy zajęć i zarezerwuj miejsce w interesującym Cię wydarzeniu już dziś!

Praktyczny kurs obróbki zdjęć Warszawa. W czasie zajęć poznamy wiodące oprogramowanie do obróbki i zarządzania zdjęciami, Adobe Lightroom a także jego integrację z Adobe Photoshop. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników zajęć oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, na zajęciach zajmiemy się również ich kalibracją oraz doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.
INFORMACJE I ZAPISY >>

Czy marzysz o uchwyceniu magii jesiennych pejzaży i dzikiej przyrody? Jeśli tak, dołącz do nas na niezapomnianych warsztatach fotografii przyrody, gdzie głównym tematem będzie rykowisko jeleni! Szumiące liście i złociste promienie słońca tworzą magiczną atmosferę. Nasze warsztaty fotografii przyrody skupiają się na niezwykłym zjawisku – rykowisku jeleni. To spektakularne wydarzenie, które nie tylko kusi obserwatorów swoim dźwiękiem, ale również zachwyca swoim wizualnym pięknem.

INFORMACJE I ZAPISY >>

Plenerowe warsztaty fotograficzne w przepięknej krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Nasz kurs fotograficzny zaplanowany jest w samym środku Puszczy Piskiej, nad brzegiem Jeziora Bełdany – jednego z najpiękniejszych w systemie Wielkich Jezior Mazurskich: jeziora, lasy, łąki, polany, zachody słońca, słowem niezliczona ilość miejsc, w których da się zrobić wspaniałe zdjęcia. A do tego niepowtarzalne noclegi z widokiem na jezioro!

INFORMACJE I ZAPISY >>

„Z Tatrami w obiektywie” – warsztaty fotograficzne w górach – kurs fotograficzny gdzie nauczymy się robić spektakularne zdjęcia Tatr, prawie nie wjeżdżając w ich granice. Ich monumentalność i surowość zestawimy z sielskim Podhalem i Spiszem oraz niezwykle malowniczymi Pieninami. Zapraszam Cię na widokowy foto tour po Podtatrzu.

INFORMACJE I ZAPISY >>

Podróż fotograficzna do Rumunii, malowniczego regionu Maramuresz! To miejsce pełne tradycji, kultury i niezwykłych krajobrazów, które zapewnią Ci niepowtarzalne fotograficzne doznania. Maramuresz to jedno z najbardziej fascynujących miejsc w Rumunii, znane ze swojej niezwykłej kultury, bogatej historii oraz malowniczych krajobrazów. Ten autentyczny region zachował wiele ze swojej tradycyjnej wiejskiej atmosfery.

INFORMACJE I ZAPISY >>

Faliste pola południowych Moraw porównuje się nie bez kozery do wzgórz Toskanii, czy amerykańskiej krainy Palouse. Na Morawy wybieramy się jesienią, zobaczymy tam świeżo zaorane i obsiane oziminami falujące pola uprawne, ale przede wszystkim celować będziemy w niesamowitą feerię jesiennych barw otaczających nas ze wszystkich stron morawskich winnic.

INFORMACJE I ZAPISY >>