Ważne jest nie tylko to, jak fotografujesz, lecz także to, co znajduje się po drugiej stronie obiektywu. Dołącz do nas, wybierz się na plenerowe warsztaty fotograficzne, na których połączysz przyjemne z pożytecznym – nacieszysz się pięknem natury i podszlifujesz swoje umiejętności.

Kurs fotografii plenerowej – dlaczego warto?


Fotografia to sztuka, której można uczyć się samemu – czytając książki, uczestnicząc w kursach online lub stosując tradycyjną metodę prób i błędów. Jednak profesjonalne szkolenie fotograficzne jest cennym doświadczeniem edukacyjnym, które pozwoli Ci nauczyć się nowych sztuczek w praktyce pod okiem zawodowca. 

Szlifowanie umiejętności to nie wszystko – na praktycznym kursie fotograficznym poznasz ciekawych ludzi, którzy też zakochali się w fotografii. Razem wybierzemy się do wielu fascynujących miejsc i będziemy wspólnie rozwijać się na łonie natury.

Nie masz doświadczenia w fotografii? Nic nie szkodzi, wszystkiego się nauczysz. Pokażę Ci, jak korzystać z aparatu, pracować ze światłem, robić estetyczne zdjęcia, a następnie je obrabiać. A wszystko to w koleżeńskiej atmosferze, przez którą jeszcze długo nie zapomnisz tego wypadu!

Plenerowe warsztaty fotograficzne w rozmaitych miejscach


Organizuję plenerowe wyjazdy fotograficzne m.in. na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Zabiorę Cię w miejsca, które są wręcz stworzone do sesji zdjęciowych

Ruszymy szlakiem po Bieszczadach, śladem twórców serialu Wataha? Rozstawimy się z aparatami na bezkresnych polach rzepaku, czyli Złotych Morawach? A może pojedziemy ukraińską koleją lub odwiedzimy zrujnowany Czarnobyl oraz Prypeć? Będziemy tworzyć wspaniałe kadry wśród labiryntu Błędnych Skał i masywu Szczelińca w Górach Stołowych? A może odwiedzimy nieznane Roztocze lub pełen magii Beskid Niski? Każda z tych lokalizacji ma swój niepowtarzalny urok – i wszędzie zrobisz zdjęcia, których pozazdrości Ci każdy znajomy.

Prowadzimy nasze warsztaty fotograficzne w niewielkich grupach, dzięki czemu możemy podejść indywidualnie do każdego uczestnika.

Nowe znajomości na wyciągnięcie ręki


Weekendowe wyjazdy fotograficzne to także forma rozrywki w niemalże rodzinnym gronie. Po kursie wspólnie jemy, odpoczywamy i oddajemy się rozrywkom. Możesz rozpalić z nami grilla lub wybrać się na piwo do okolicznego pubu. Dzięki temu masz szansę na zawarcie nowych przyjaźni z ludźmi, z którymi swoją dzielisz pasję. Być może zechcesz je podtrzymać nawet poza warsztatami.

Pragniesz stać się częścią naszej fotograficznej rodziny? Jeszcze dziś zapisz się na plenerowy kurs fotografii!

Najlepsze propozycje na plenerowe warsztaty fotograficzne: