A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Te pasma górskie są piękne o każdej porze roku, a fotograf zawsze czuje się tam jak w domu. Zapraszam Cię na weekendowy kurs fotograficzny w Bieszczadach na terenie Polski i Ukrainy!

Kurs fotografii w Bieszczadach


Bieszczady to doskonałe miejsce na plenerowe szkolenie fotograficzne. Te najdziksze polskie góry są pełne wspaniałych krajobrazów, które pozwolą Ci uzyskać imponujące ujęcia. W ramach fotowarsztatów dowiesz się, jak uchwycić urok tych słynnych pasm górskich. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fotografem, czy stawiasz na tej drodze dopiero pierwsze kroki, weekendowe warsztaty fotograficzne w Bieszczadach z pewnością Cię usatysfakcjonują.

Spędźmy wspólnie kilka dni w górach oraz wykorzystajmy je do maksimum – zarówno pod kątem edukacyjnym, jak i rozrywkowym!

Plenerowy wyjazd fotograficzny – co zwiedzimy?


W ramach pleneru fotograficznego w Bieszczadach, wyruszymy zarówno w znane miejsca, jak i te, z których istnienia mało kto zdaje sobie sprawę. Dotrzemy do lokacji, gdzie kręcono serial HBO „Wataha”, opowiadający o pracy strażników granicznych. Chciałbyś zobaczyć bieszczadzkie szczyty i połoniny tak, jak widzi je szybujący ptak? Dziś jest to możliwe dzięki nowoczesnym dronom! Na weekendowych szkoleniach fotograficznych dowiesz się, jak wykorzystać to urządzenie do robienia wspaniałych, ostrych zdjęć. Nie masz własnego drona? Nic straconego, będą drony testowe. Miłośnicy podróży kulturowych docenią podróż fotograficzną szlakiem bieszczadzkich cerkwi.

Wybierzemy się także na plener fotograficzny do Ukrainy, na Kresy, gdzie zwiedzimy zagubione wśród Bieszczadów Ukraińskich malownicze wioski, piękne, wiekowe cerkwie i zorganizujemy przy nich niejedną sesję zdjęciową. Będziemy również podglądać kulturę i zwyczaje Ukrainy: Wielkanoc obrządku wschodniego, prawosławną i grekokatolicką oraz mistyczne święto Jordanu. Niezapomnianych wrażeń dostarczy również przejazd ukraińskimi pociągami, najpiękniejszą widokowo linią kolejową Karpat Wschodnich.

Bieszczady – góry atrakcji


Degustacja góralskich nalewek w prawdziwej ruskiej bani? Takie rzeczy tylko w Bieszczadach! Gdy już zrealizujemy program kursu fotografii na dany dzień, będzie na nas czekać wiele rozrywek i lokalnych atrakcji. Taki wyjazd fotograficzny to nie tylko nauka robienia zdjęć, lecz także możliwość integracji z pozostałymi uczestnikami pleneru. Wolny czas spędzamy razem – przy ognisku, w pubie czy barze. W ten sposób zacieśniamy więzi i budujemy relacje, które potem pielęgnujemy przez lata.

Nasze plenerowe szkolenie fotograficzne to połączenie nauki oraz zabawy – odpoczynek pełen pasji i zajawki. Masz ochotę na wypad w Bieszczady? Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Najlepsze propozycje na warsztaty fotograficzne w Bieszczadach: