Pasjonujesz się fotografią i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, a na myśl o wyjeździe w góry Twoje serce próbuje wyskoczyć z piersi? Dzięki weekendowym warsztatom fotograficznym w górach możesz podszlifować swoje umiejętności robienia zdjęć podczas podążania górskim szlakiem!

Plenerowy kurs fotografii wśród górskich pasm


Góry to ulubione miejsce wielu fotografów. Nic dziwnego – trudno o bardziej fotogeniczny krajobraz niż panorama rozciągająca się z wysokich szczytów. Co więcej, te rejony nadal mają w sobie pewną dzikość, której próżno szukać na nizinach.  Co to oznacza? W górach jest wiele pięknych miejsc, w których rzadko można spotkać żywą duszę. Znam kilka z nich, a w ramach plenerowego kursu fotografii w górach zaprowadzę tam także Ciebie.

Zapraszam Cię na szkolenie, na którym poznasz tajniki fotografowania górskich krajobrazów. Dowiesz się m.in. jak wykorzystać tamtejsze warunki i oświetlenie, by każde Twoje zdjęcie mogło uchwycić prawdziwe piękno gór.

Warsztaty fotograficzne – pieszo i dronem


Górska panorama potrafi być naprawdę piękna, jednak nie w każde miejsce da się dotrzeć pieszo. To jednak żadna przeszkoda! Prowadzę praktyczne szkolenia fotograficzne, na których nauczysz się robić zdjęcia przy pomocy nowoczesnych dronów. Dzięki nim uzyskasz ujęcia, o jakich wielu fotografów może tylko pomarzyć. Nie masz własnego drona? Nic nie szkodzi! Do Twojej dyspozycji będą testowe urządzenia, z których mogą korzystać wszyscy kursanci.

Niektóre miejsca zwiedzimy też w tradycyjny sposób. Z aparatem w dłoni podążymy szlakiem bieszczadzkich cerkwi oraz odwiedzimy lokacje, w których kręcono serial HBO „Wataha”. Wyruszymy do Gór Stołowych i przenocujemy w urokliwej wsi Pasterka, gdzie zachody słońca naprawdę zapierają dech w piersiach.  Odbędziemy też niesamowicie wręcz widokowy foto-tour po Podtatrzu, zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej, stąd Tatry będą na wyciągnięcie ręki.

Zapraszam Cię także na weekendowe wyjazdy fotograficzne nie tylko w polskich górach. Zwiedzisz także pasma położone za granicą, w tym Karpaty Ukraińskie czy słowacką część Łemkowszczyzny oraz Bieszczadów.

Górskie atrakcje i wspólna zabawa


Góry to nie tylko świetny plener do robienia zdjęć, lecz także teren pełny atrakcji turystycznych. W ramach wyjazdu organizuję nocleg, wyżywienie i możliwość skorzystania z lokalnych miejsc rozrywkowych. Dbam o to, by zawsze organizować warsztaty fotograficzne tam, gdzie akurat się coś dzieje. Wspólnie porobimy zdjęcia, posiedzimy przy ognisku, być może wyjdziemy też do pobliskiego pubu. Z nami z pewnością nie będziesz się nudzić!

Fotowycieczka po górach do Ciebie przemawia? Zapisz się na mój plenerowy kurs fotografii jeszcze dziś!

Najlepsze propozycje na warsztaty fotograficzne w górach: