Szukasz oryginalnego prezentu na święta, urodziny, rocznicę, itp.? Prezentu dla osoby lubiącej robić zdjęcia, interesującej się fotografią i odkrywaniem ciekawych miejsc? Mam dla Ciebie rozwiązanie – prezent w postaci bonu upominkowego, na dowolną edycję Fotowarsztatów.

Możesz wykupić bon upominkowy na dowolną kwotę: równowartość samego zadatku lub na pełną cenę zajęć, wtedy obdarowany/a na miejscu zajęć nie płaci już nic! Najczęściej wybierane opcje to wartość zadatku (300 zł), konkretnej edycji zajęć (wg cennika), lub kwotę wystarczającą do wzięcia udziału w dowolnej edycji zajęć, ewentualna reszta może być wykorzystana jako dopłata na kolejnych edycjach.

Zasady

…są bardzo proste. Kupujesz bon upominkowy, Podajesz cenę, imię i nazwisko osoby która ma dostać taki prezent, ewentualnie też dedykację. Po zaksięgowaniu kwoty, wysyłam Ci spersonalizowane zaproszenie, do wykorzystania na edycjach Fotowarsztatów.

 • Przemyśl dokładnie decyzję, bony są bezzwrotne.
 • Jeśli kwota bonu jest mniejsza niż cena wybranych zajęć, pozostałą kwotę obdarowana/y dopłaca na wybranej edycji. Do pokrycia pozostają wszelkie dodatkowe koszty, podane w opisie danej edycji zajęć (np. wstępy do Parków Narodowych, muzeów, przejazdy, itp.).
 • Niewykorzystana kwota bonu może być wykorzystana jako dopłata do kolejnej edycji zajęć, niewykorzystana kwota bonu nie jest zwracana. Przykład: posiadając bon na 1000 zł, możemy go wykorzystać na edycji która kosztuje np. 790 zł, zaś pozostałe 210 zł jako częściową płatność na innej edycji, nie ma możliwości zwrotu 210 zł.
 • Rezerwacja na wybraną edycję zajęć możliwa jest dopiero po ogłoszeniu terminu, w sposób podany na podstronie danych zajęć. Rezerwując miejsce, w formularzu pole „uwagi” należy zaznaczyć, że pochodzi ono z bonu upominkowego.
 • Bony można wykorzystać wyłącznie w okresie ich ważności, podanej na każdym z nich (zwykle około 1 rok).
 • W przypadku jeśli dana edycja nie dojdzie do skutku (np. z powodu niewystarczającej ilości chętnych), bon można wykorzystać na innej edycji, w granicach jego ważności.

  Zgłaszający (Twoje dane)

  Dane do wystawienia bonu (dane osoby która ma otrzymać bon)

  Warunkiem dokonania rezerwacji (wysyłki bonu) jest wpłata deklarowanej kwoty będącej wartością bonu (nie podlegającej zwrotowi) na konto:

  FOTOWARSZTATY Paweł Brzozowski
  76 1140 2004 0000 3102 8039 9368
  w tytule przelewu: Prezent [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]

  Bony są wysyłane do 3 dni roboczych od otrzymania wpłaty, na adres mailowy osoby składającej zamówienie (nie obdarowywanego!).

  Masz pytania?

  Zadzwoń: 502 636 629
  Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

   Imię / nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości