Szukasz oryginalnego prezentu na święta, urodziny, rocznicę, itp.? Prezentu dla osoby lubiącej robić zdjęcia, interesującej się fotografią i odkrywaniem ciekawych miejsc? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – prezent w postaci bonu upominkowego, na dowolną edycję fotowarsztatów.

Możesz wykupić bon upominkowy na dowolną kwotę: równowartość samego zadatku lub na pełną cenę zajęć, wtedy obdarowany/a na miejscu zajęć nie płaci już nic! Najczęściej wybierane opcje to wartość zadatku (300 zł), konkretnej edycji zajęć (wg cennika), lub kwotę wystarczającą do wzięcia udziału w dowolnej edycji zajęć, ewentualna reszta może być wykorzystana jako dopłata na kolejnych edycjach.

Zasady

…są bardzo proste. Kupujesz u nas bon upominkowy, Podajesz nam cenę, imię i nazwisko osoby która ma dostać taki prezent, ewentualnie też dedykację. My wysyłamy Ci spersonalizowane zaproszenie, do wykorzystania na edycjach naszych fotowarsztatów.

 • Przemyśl dokładnie decyzję, bony są bezzwrotne.
 • Jeśli kwota bonu jest mniejsza niż cena wybranych zajęć, pozostałą kwotę obdarowana/y dopłaca na wybranej edycji. Do pokrycia pozostają wszelkie dodatkowe koszty, podane w opisie danej edycji zajęć (np. wstępy do Parków Narodowych, muzeów, przejazdy, itp.).
 • Niewykorzystana kwota bonu może być wykorzystana jako dopłata do kolejnej edycji zajęć, niewykorzystana kwota bonu nie jest zwracana. Przykład: posiadając bon na 800 zł, możemy go wykorzystać na edycji która kosztuje np. 590 zł, zaś pozostałe 210 zł jako częściową płatność na innej edycji, nie ma możliwości zwrotu 210 zł.
 • Rezerwacja na wybraną edycję zajęć możliwa jest dopiero po ogłoszeniu terminu, w sposób podany na podstronie danych zajęć. Rezerwując miejsce, w formularzu pole „uwagi” należy zaznaczyć, że pochodzi ono z bonu upominkowego.
 • Bony można wykorzystać wyłącznie w okresie ich ważności, podanej na każdym z nich (zwykle około 1 rok).
 • W przypadku jeśli dana edycja nie dojdzie do skutku (np. z powodu niewystarczającej ilości chętnych), bon można wykorzystać na innej edycji, w granicach jego ważności.

Warunkiem dokonania rezerwacji (wysyłki bonu) jest wpłata deklarowanej kwoty będącej wartością bonu (nie podlegającej zwrotowi) na konto:

FOTOWARSZTATY Paweł Brzozowski
76 1140 2004 0000 3102 8039 9368
w tytule przelewu: Prezent [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]

Bony są wysyłane do 7 dni roboczych od otrzymania wpłaty, na adres wskazany przy zamówieniu.

Masz pytania?

Zadzwoń: 502 636 629
Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

  Imię / nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości