Dlaczego warto zapisać się na kurs fotografii cyfrowej? Dzięki takiemu kursowi zdobędziesz lub uporządkujesz swoją wiedzę dotyczącą robienia zdjęć aparatem cyfrowym. Uczestnictwo w kursie da Ci również możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami fotografii.

Kurs fotografii cyfrowej - warsztaty fotograficzne


Fotografia jest z nami od blisko 200 lat, kolorowa od kilkudziesięciu. To jednak ostatnie kilkanaście lat bezdyskusyjnie należy do fotografii cyfrowej i dobrze, bo choć w niektórych kwestiach nadal nie dorównuje swojej analogowej poprzedniczce, to jednak otwiera zupełnie nowe możliwości, staje się też znacznie bardziej dostępna. Pamiętaj jednak, że fotografia cyfrowa rządzi się nieco innymi regułami, które powinieneś zrozumieć aby móc wykonywać jak najlepsze zdjęcia.

Technologia rozwija się bardzo szybko, jeszcze niedawno prym wiodły lustrzanki cyfrowe teraz niepodzielnie zaczynają rządzić bezlusterkowce. I choć różnią się one konstrukcyjnie, nieco inne są też pewne niuanse związane z obsługą, to jednak ogólna wiedza, jaką powinieneś posiadać, aby maksymalnie wykorzystywać ich możliwości, jest podobna.

Zapisz się na kurs fotografii cyfrowej, warsztaty fotograficzne, aby poznać reguły fotografii cyfrowej oraz zdobyć wiedzę robienia zdjęć aparatem cyfrowym, niezależnie czy to będzie lustrzanka czy bezlusterkowiec.

Praktyka oraz teoria


Obsługa zarówno lustrzanek cyfrowych jak i bezlusterkowców może wydawać się skomplikowana, jednakże tak naprawdę musisz poznać tylko podstawowe zagadnienia i triki związane z wykonywaniem nimi zdjęć, dlatego warto zapisać się na kurs fotografii cyfrowej dla początkujących, osób które dopiero zaczynają przygodę z aparatem. Jednak także osoby zaawansowane znajdą tutaj coś dla siebie, przede wszystkim uporządkowanie i usystematyzowanie zdobytej już wiedzy.

Dobry kurs fotografii cyfrowej składa się zarówno z części teoretycznej, gdzie omawiamy obsługę aparatu i najlepsze ustawienia przydatny dla konkretnych zastosowań, ale również ćwiczymy to podczas praktycznego kursu fotografii cyfrowej w plenerze, wtedy też wykonujemy zadane zdjęcia komentując na bieżąco efekt oglądany na wyświetlaczu. Dzięki temu bardzo szybko – na bieżąco – poprawiamy swoje błędy, podglądamy też efekty pracy innych uczestników kursu fotografii cyfrowej.

Możliwość wspólnego uczestnictwa procentuje świeżym spojrzeniem na znane kadry, gdyż patrzymy oczyma innych osób, pasjonatów fotografii takich jak Ty.

Nie zwlekaj więc, wybierz dogodny termin i lokalizację i Zapisz się na kurs fotografii cyfrowej!

Kurs fotografii w plenerze


Dobry fotograf to taki, który wkłada serce w każdą sesję zdjęciową. Wiem jednak, że trudno wykrzesać z siebie pasję, jeśli nie czerpie się z fotografowania żadnej przyjemności. Dlatego plenerowy kurs fotografii cyfrowej oprócz teorii zapewnia możliwość:

  • zwiedzenia miejsc, w których jeszcze nie byłeś;
  • integracji z innymi pasjonatami robienia zdjęć;
  • relaksu i odpoczynku.

Na kursie odwiedzisz lokalizacje, które będziesz wspominać do końca życia. Podróż śladami bieszczadzkich cerkwi? Weekendowy wyjazd fotograficzny w Pieniny? Plener fotograficzny w Górach Stołowych? Kurs podstaw fotografii w miastach Polski? A może jesienny wypad do morawskich winnic? Gwarantuję, że wrócisz stamtąd z całą serią świetnych zdjęć!

Chcesz dołączyć? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin na kolejny kurs!

Najlepsze propozycje kursów fotografii cyfrowej: