Masz już drona lub zamierzasz mieć? Masz problem z opanowaniem wszystkich ustawień aparatu fotograficznego w dronie? Chcesz wznieść swoje zdjęcia z drona na wyższy poziom? Kurs fotografii dronem, stworzony i prowadzony wspólnie przez Przemka Kucińskiego (A ten znów o dronach) i Pawła Brzozowskiego (Fotowarsztaty) pozwoli Ci opanować umiejętności fotografii z lotu ptaka, niezależnie od posiadanego drona.

Jak zrobić zdjęcia dronem?


Twoje zdjęcia z drona nie są takie, jak oczekujesz? Z zazdrością spoglądasz na fotografie innych? Ciągle coś „nie wychodzi” i coraz częściej zastanawiasz się, że to może wina drona, że czas zmienić sprzęt? Nie! Problem nie tkwi w dronie, zapierające dech w piersiach fotografie można zrobić także z amatorskich dronów w stylu DJI Mini czy Spark. Najważniejsze jest to, jak poszukiwać najlepszych sytuacji zdjęciowych, jak wykorzystywać zastane warunki do zdjęć i jak wycisnąć z posiadanego drona wszystkie jego możliwości, wspierając się wiedzą warsztatową.

Zapisz się na kurs fotografii dronem, a poznasz całą tę wiedzę! A wtedy Twoje zdjęcia osiągną znacznie wyższy poziom… i nie chodzi oczywiście wyłącznie o wysokość lotu 🙂

Kurs fotografii dronem w gronie pasjonatów takich jak ty!


Czym jeszcze wyróżnia się kurs fotografii dronem? Poza atrakcjami na miejscu oraz przekazywaną wiedzą fotograficzną, jedziesz w gronie takich jak Ty pasjonatów dronów! Wspólnie latamy, wspólnie rozmawiamy o sprzęcie, dzielimy się doświadczeniem. To także ogromna wartość takiego spotkania, z którego wracasz nie tylko z wykonanymi zdjęciami i zdobytą wiedzą – ale także z nowymi znajomościami które to,  jak uczy nasze doświadczenie z poprzednich spotkać, są utrzymywane długo po zakończeniu kursu.

Nie ograniczamy się tylko do dronów fotograficznych! Jako urozmaicenie kursu, będziemy testować także drony FPV, którymi polatać będzie mógł każdy zainteresowany.

To wspaniałe uczucie być w gronie osób o tych samych zainteresowaniach i oczekiwaniach, gdzie panuje przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera. Dokładnie taki jest kurs fotografii z drona, przygotowany dla Ciebie wspólnie przez nas: Pawła Brzozowskiego (Fotowarsztaty) i Przemka Kucińskiego (A ten znów o dronach).

Jak fotografować z drona? To nie wszystko, dowiesz się też jak obrabiać zdjęcia


Chcąc robić fantastyczne zdjęcia z powietrza, nie możemy ograniczać się wyłącznie do odpowiedzi na pytanie, jak fotografować z drona. Równie istotną kwestią, jest umiejętna obróbka wykonanych zdjęć. U nas też oczywiście tego nie zabraknie, na kursie fotografii dronem poznasz podstawowe aspekty prawidłowej obróbki zdjęć w programach graficznych Adobe Lightroom i Photoshop. Poznasz również triki stosowane przez profesjonalnych fotografów, które uczynią Twoją obróbkę szybszą i przyjemniejszą… ale przede wszystkim dającą jeszcze lepszy efekty na finalnej fotografii.

Jesteś zainteresowany kursem fotografii dronem? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj sobie miejsce!

Najlepsze propozycje na kurs fotografii dronem: