Kochasz fotografię i chcesz się w niej rozwijać, a jednocześnie jesteś żądny nowych wrażeń? Świetnie trafiłeś! Zapraszam Cię na praktyczne warsztaty fotograficzne dla początkujących, na których nie tylko podszkolisz się jako fotograf – przeżyjesz też prawdziwą przygodę w gronie pasjonatów! Jako uczestnik kursu poznasz najważniejsze zasady posługiwania się aparatem w różnych warunkach – dowiesz się m.in., jak używać balansu bieli, jak korzystać z przesłony, jak naświetlać powstające fotografie czy jak kadrować obiekty, które chcesz uwiecznić. Zapisz się na już teraz i rozwiń umiejętność, która być może będzie posłuży Ci przez całe życie!

Kurs fotografii dla początkujących i wycieczka w jednym


Weekendowe szkolenie fotograficzne to nie tylko suchy kurs obsługi aparatu. To spotkanie pasjonatów, które ma rozpalić w Tobie pasję i miłość do robienia zdjęć. Taki jest mój cel: zabrać Cię w miejsca, gdzie ręka sama chwyta za aparat. Nie martw się, nie rzucę Cię na głęboką wodę – najpierw poznasz podstawy fotografii, obsługi aparatu i obróbki zdjęć. Pozyskasz niezbędną wiedzę teoretyczną, która jest fundamentem dla kształtowania kompetencji pozwalających na robienie satysfakcjonujących Cię, ładnych ujęć.

Proponuję Ci nie tylko plenerowy kurs podstaw fotografii dla początkujących, lecz także możliwość zwiedzania ciekawych oraz urokliwych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ramach naszych warsztatów fotograficznych zapewniam m.in.: nocleg, wyżywienie, transport i opiekę przewodnika. To duża przewaga względem innych imprez fotograficznych: otrzymujesz pełną propozycję spędzenia czasu, nie musisz oddzielnie szukać noclegów, wyżywienia, itp. Dostajesz wszystko w pakiecie, dzięki czemu możesz skupić się w pełni na swojej pasji i zarazem przeżyć przyjemne chwile w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Niedawno kupiłeś własny aparat fotograficzny i szukasz kogoś, kto pomoże Ci postawić pierwsze kroki na drodze do zostania fotografem i robienia lepszych zdjęć, tym samym poznając podstawy fotografii dla początkujących fotografów? A może masz już nieco więcej doświadczenia, ale chcesz usystematyzować wiedzę i spotkać się z podobnymi Tobie pasjonatami? Niezależnie od tego, na jakim etapie obecnie jesteś, nasz kurs fotograficzny będzie dla Ciebie świetnym wyborem. Zapraszam – wszystkiego Cię nauczę!

Kurs fotografii od podstaw w wyjątkowych miejscach


Dobry fotograf to taki, który wkłada serce w każdą sesję zdjęciową. Wiem jednak, że trudno wykrzesać z siebie pasję, jeśli nie czerpie się z fotografowania żadnej przyjemności. Dlatego moje kurs podstaw fotografii dla początkujących oprócz teorii zapewniają możliwość:

  • zwiedzenia miejsc, w których jeszcze nie byłeś;
  • integracji z innymi pasjonatami robienia zdjęć;
  • relaksu i odpoczynku.

Na kursie odwiedzisz lokalizacje, które będziesz wspominać do końca życia. Podróż śladami bieszczadzkich cerkwi? Weekendowa nauka fotografii na Mazurach? Plener fotograficzny w Górach Stołowych? A może jesienny wypad do morawskich winnic? Gwarantuję, że wrócisz stamtąd z całą serią świetnych zdjęć i nowymi umiejętnościami. Pozwolą one na efektywny oraz satysfakcjonujący rozwój pasji dokumentowania otaczającej Cię rzeczywistości w wyjątkowy sposób!

Kurs fotografii dla amatorów i wczasy w jednym


Nie samymi zdjęciami człowiek żyje – fotograf też musi mieć odrobinę czasu dla siebie. Poza samym kursem obejmującym podstawy posługiwania się aparatem zapewniam szereg atrakcji: od udziału w lokalnych wydarzeniach aż po możliwość pośmigania samochodem z napędem na cztery koła!

Po plenerach nie rozchodzimy się do pokojów, a wspólnie integrujemy i miło spędzamy czas. Chodzimy do pubu, siedzimy przy ognisku oraz wymieniamy się naszymi doświadczeniami.

Chcesz do nas dołączyć i nauczyć się, jak robić zdjęcia, o których marzysz? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin na kolejny przeznaczony dla początkujących kurs fotografii od podstaw!

Fotografia dla początkujących – zapisz się na kurs i rozwijaj swoją pasję

Oglądasz piękne zdjęcia robione przez profesjonalistów albo znajomych, którzy od lat się tym zajmują, i marzysz o uzyskaniu podobnych efektów? Tu nie ma dróg na skróty – aby rozwinąć umiejętności, konieczne jest poznanie podstaw, których nauczysz się podczas kursu dla początkujących. To pierwszy i niezbędny krok na drodze do świadczenia komercyjnych usług lub wykonywania pięknych, amatorskich fotografii.

Podczas warsztatów w zbilansowany sposób łączę teorię z praktyką. W ich trakcie dowiesz się, jak jest zbudowany i jakimi funkcjami dysponuje aparat, a następnie poznasz tajniki posługiwania się nim zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Fachowa kadra, dokładnie przemyślany program kursu podstaw fotografii i przyjazna atmosfera sprawiają, że nasze szkolenia są dobrym wyborem dla początkujących!

Najlepsze propozycje warsztatów fotograficznych dla początkujących

Najważniejszym celem warsztatów jest kształtowanie kompetencji fotograficznych, jednak równie dużą wagę przywiązuję do kwestii organizacyjnych. Zabieram Cię w niepowtarzalne miejsca, skąd powrócisz z katalogiem pięknych zdjęć, o jakich wcześniej mogłeś tylko marzyć. Pod okiem doświadczonych szkoleniowców rozwiniesz podstawy niezbędne dla początkujących i poznasz różnego rodzaju tajniki, ciekawostki i praktyczne porady, które wspomagają pracę z aparatem i ułatwiają wykonywanie wysokiej jakości fotografii. Specjaliści są do Twojej pełnej dyspozycji – jeśli chcesz, możesz zadawać pytania, mając pewność uzyskania rzetelnej odpowiedzi.