Kochasz fotografię i chcesz się w niej rozwijać, a jednocześnie jesteś żądny nowych wrażeń? Świetnie trafiłeś! Zapraszam Cię na praktyczne warsztaty fotograficzne dla początkujących, na których nie tylko podszkolisz się jako fotograf – przeżyjesz też prawdziwą przygodę w gronie pasjonatów!

Kurs fotografii dla początkujących i wycieczka w jednym


Weekendowe szkolenie fotograficzne to nie tylko suchy kurs obsługi aparatu. To spotkanie pasjonatów, które ma rozpalić w Tobie pasję i miłość do robienia zdjęć. Taki jest mój cel: zabrać Cię w miejsca, gdzie ręka sama chwyta za aparat. Nie martw się, nie rzucę Cię na głęboką wodę – najpierw poznasz podstawy fotografii, obsługi aparatu i obróbki zdjęć.

Proponuję Ci nie tylko plenerowy kurs fotografii, lecz także możliwość zwiedzania ciekawych oraz urokliwych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ramach naszych warsztatów fotograficznych zapewniam m.in.: nocleg, wyżywienie, transport i opiekę przewodnika. To duża przewaga względem innych imprez fotograficznych: otrzymujesz pełną propozycję spędzenia czasu, nie musisz oddzielnie szukać noclegów, wyżywienia, itp.

Niedawno kupiłeś własny aparat fotograficzny i szukasz kogoś, kto pomoże Ci postawić pierwsze kroki na drodze do zostania fotografem, tym samym poznając podstawy fotografii dla początkujących fotografów? A może masz już nieco więcej doświadczenia, ale chcesz usystematyzować wiedzę i spotkać się z podobnymi Tobie pasjonatami? Niezależnie od tego, na jakim etapie obecnie jesteś, nasz kurs fotograficzny będzie dla Ciebie świetnym wyborem. Zapraszam – wszystkiego Cię nauczę!

Kurs fotografii od podstaw w wyjątkowych miejscach


Dobry fotograf to taki, który wkłada serce w każdą sesję zdjęciową. Wiem jednak, że trudno wykrzesać z siebie pasję, jeśli nie czerpie się z fotografowania żadnej przyjemności. Dlatego moje kurs podstaw fotografii oprócz teorii zapewniają możliwość:

  • zwiedzenia miejsc, w których jeszcze nie byłeś;
  • integracji z innymi pasjonatami robienia zdjęć;
  • relaksu i odpoczynku.

Na kursie odwiedzisz lokalizacje, które będziesz wspominać do końca życia. Podróż śladami bieszczadzkich cerkwi? Weekendowa nauka fotografii na Mazurach? Plener fotograficzny w Górach Stołowych? A może jesienny wypad do morawskich winnic? Gwarantuję, że wrócisz stamtąd z całą serią świetnych zdjęć!

Kurs fotografii dla amatorów i wczasy w jednym


Nie samymi zdjęciami człowiek żyje – fotograf też musi mieć odrobinę czasu dla siebie. Poza samym kursem zapewniam szereg atrakcji: od udziału w lokalnych wydarzeniach aż po możliwość pośmigania samochodem z napędem na cztery koła!

Po plenerach nie rozchodzimy się do pokojów, a wspólnie integrujemy i miło spędzamy czas. Chodzimy do pubu, siedzimy przy ognisku oraz wymieniamy się naszymi doświadczeniami.

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin na kolejny kurs!

Najlepsze propozycje warsztatów fotograficznych dla początkujących: