Chcesz zwiedzić inny kraj i rzucić się w wir tamtejszych lokalnych atrakcji, jednocześnie rozwijając się jako fotograf? Plenerowe warsztaty fotograficzne za granicą są dokładnie tym, czego szukasz. Wybierz się za granicę razem ze mną i połącz przyjemne z pożytecznym!

Poznaj inny świat za granicą i go uwiecznij


Wyjazd za granicę to świetny sposób na wyjście poza własną strefę komfortu i poznanie nowych zwyczajów. To także możliwość podróżowania do miejsc, których do tej pory nie miałeś okazji zwiedzić i… zrobienia tam zdjęć. Dokładnie tym są plenerowe warsztaty fotograficzne za granicą – wypadem, na którym szlifujemy nie tylko obcowanie z aparatem, lecz także z nowymi ludźmi i nieznanym środowiskiem. 

Jesteś amatorem czy profesjonalistą? Będziesz na fotowarsztatach mile widziany niezależnie od tego, ile potrafisz. Nauczysz się tu zarówno podstaw obsługi aparatu, jak i wielu bardziej fachowych trików, w tym m.in. pracy ze światłem czy kadrowania.

Czarnobyl czy Morawy? Wybierz sam


Organizuję plenerowe szkolenia fotograficzne w różnych krajach i stale rozszerzam moją ofertę o nowe lokalizacje. Gdzie chciałbyś ze mną pojechać?

Może zabiorę Cię do Ukrainy podczas trwania Jordanu i poprowadzę kurs fotografii w klasztorze oo. bazylianów, a potem udamy się na tradycyjną lokalną kolację wigilijną? A może zamiast tego obierzemy kurs na Morawską Toskanię, gdzie dowiesz się, jak fotografować odległe detale krajobrazu, a po zajęciach zwiedzisz podziemia tradycyjnych czeskich winnic? Sky is the limit!

Wyjazdy fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com to nauka poprzez praktykę. Poznasz tu tylko tyle teorii, ile jest konieczne, a przede wszystkim ruszymy w teren. Fotografia to sztuka, której nie da się opisać na kilku slajdach prezentacji multimedialnej – aby odkryć w sobie pasję, trzeba pójść na żywioł.

Warsztat fotograficzny za granicą w przyjacielskiej atmosferze


Zwiedzanie nowych miejsc to rozwijające doświadczenie, które smakuje jeszcze lepiej, gdy masz się z kim nim podzielić. Weekendowe szkolenia fotograficzne to możliwość spędzenia czasu z pasjonatami fotografii w atmosferze koleżeństwa i wspólnej nauki. Po lekcjach wspólnie siedzimy przy ognisku, wybieramy się do okolicznych lokali i poznajemy się – nie tylko jako fotografowie, ale przede wszystkim jako ludzie. To świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą przetrwać przez długie lata.

Jesteś zainteresowany praktycznym kursem fotografii za granicą? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj sobie miejsce!

Najlepsze propozycje na warsztaty fotograficzne za granicą: