Cudze chwalicie, swego nie znacie! W Polsce jest wiele miejsc, w których fotograf poczuje się jak w raju. Zapraszam Cię na weekendowe warsztaty fotograficzne w Polsce, podczas których zwiedzisz Pieniny, Bieszczady, Mazury, wybrzeże Bałtyku i nie tylko!

Kurs fotografii w Polsce, bez wyjazdu za granicę


Nie potrzebujesz paszportu, by robić zdjęcia godne najbardziej prestiżowych galerii świata. Polska obfituje w piękne krajobrazy, które aż się proszą, by uwiecznić je na fotografii. Spakuj swój sprzęt i wybierz się na weekendowy wyjazd fotograficzny, podczas którego zwiedzimy najurokliwsze rejony naszego kraju.

Czego się nauczysz? Pokażę Ci, jak profesjonalnie obsługiwać aparat, obrabiać fotografie, zdradzę sekrety gry świateł i cieni oraz o wiele, wiele więcej. Teoria to jednak tylko uzupełnienie. Przede wszystkim jednak praktyczny kurs fotografii jest organizowany w innym celu – aby po prostu robić cudowne zdjęcia.

Gdzie odbywają się szkolenia fotograficzne?


Na plenerowych warsztatach fotograficznych zjeździliśmy już Polskę wzdłuż i wszerz, dzięki czemu doskonale wiem, w jakich miejscach można liczyć na najlepsze ujęcia. 

Ruszysz szlakiem po polskiej stronie Karpat i Bieszczad, a nawet obejrzysz je z lotu ptaka przy pomocy drona. Popłyniesz łodzią po mazurskiej rzece Krutyni. Zwiedzisz twierdzę Przemyśl – potężną fortecę, która spędzała sen z powiek niejednej armii – i nauczysz się wykorzystać tamtejsze światło na korzyść swoich fotografii. Odwiedzisz magiczne zakamarki labiryntu Błędnych Skał w Sudetach lub spędzisz poranek w pasterskim szałasie. Możesz również wybrać się w fotograficzną podróż w czasie po Bieszczadach. A to tylko początek atrakcji! 

Wszystko to w ramach wyjazdu fotograficznego, na którym panuje rodzinna, przyjacielska atmosfera. To nie tylko wypad szkoleniowy, lecz także miejsce, gdzie my, zakochani w fotografii, możemy się poznać i wspólnie spędzić czas.

Wyjazd fotograficzny i wczasy – all inclusive!


W ramach weekendowego kursu fotografii w Polsce oferuję Ci zarówno możliwość nauki, jak i nocleg, wyżywienie oraz dostęp do lokalnych atrakcji. Zabieram Cię na krótki urlop, na którym będziesz mógł odpocząć i się  zresetować, przy okazji oddając się swojej pasji w gronie ludzi dzielących Twoją pasję.

Na plany zdjęciowe docieramy w fantazyjny sposób – koleją, łodzią, a nawet przy pomocy samochodu terenowego. Nie spędzamy wieczorów samotnie w pokojach i wykorzystujemy każdą chwilę, by cieszyć się wspólnym wypadem. Stać Cię na odrobinę szaleństwa? Z pewnością odnajdziesz się wśród nas i długo nie zapomnisz tego wyjazdu.

Chcesz wyruszyć ze mną w fotograficzną podróż po Polsce? Nie czekaj do ostatniej chwili – zarezerwuj miejsce jeszcze dziś!

Najlepsze propozycje na warsztaty fotograficzne w Polsce: