[ Warsztaty fotograficzne ]

Prowadzący zajęcia

Paweł Brzozowski

Pionier edukacji fotograficznej,
posiada szerokie doświadczenie, zarówno w zakresie fotografii, jak także doskonale potrafi przekazywać wiedzę w przystępny sposób, autor programu i prowadzący cykliczne warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com, które już od 11 lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce.

Wykładowca Akademii Nikona,
prowadzący szkolenia zarówno dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów.

Rekomendowany fotograf Google,
pasjonujący się virtual reality, tworzeniem panoram sferycznych (360°) oraz wirtualnych wycieczek, pokazując realny świat w wirtualnej rzeczywistości.  Panoramy sferyczne wykonane dla Google, zostały obejrzane przez ponad 1,5 miliona osób.

Pasjonat zdjęć z lotu ptaka,
świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego,
autor projektu polecieli.com, na którym znajdują się zdjęcia lotnicze, wykonane z multikoptera DJI Mavic 2 Pro oraz Phantom 4. Prowadzący szkolenia fotografowania i filmowania z drona.

Operator kamery oraz montażysta filmowy,
absolwent WRFiTV Bielsko-Biała, 
na kierunku “Realizacja filmowa i telewizyjna”. Doświadczenie w pracy na najnowszej generacji sprzęcie, zarówno studyjnym jak i broadcastowym, profesjonalne kamery oraz osprzęt nie mają przed nim tajemnic, podobnie jak oprogramowanie do montażu, color gradingu i efektów.

Fotograf z kilkunastoletnim stażem,
w magiczny świat fotografii wszedł już jako dziecko i aż do tego czasu traktuje to przede wszystkim jako pasję. Należy do tej grupy fotografujących, która zna zapach odczynników chemicznych potrzebnych przy wywoływaniu filmów czy odbitek, umie korzystać z powiększalnika, wie co to koreks czy „machaczka”.

Fotoedytor strony głównej Onet.pl,
największego polskiego portalu. Strony Onetu, na których jest odpowiedzialny za wybór i edycję zdjęć, odwiedza miesięcznie ponad 21 mln realnych użytkowników, czyli ponad 78% wszystkich polskich internautów, generując ponad 3,2 miliarda odsłon.

Autor instruktażowych kursów wideo,
poświęconych obsłudze i wykorzystaniu najnowszych i najciekawszych funkcji w czołowych programach graficznych. Kilkanaście godzin materiałów w nowoczesnej formie wideo tutoriali z lektorem – fotografem, doświadczonym ekspertem który w codziennej pracy w studio wykorzystuje program Adobe Photoshop oraz Lightroom. Kursy publikuje platforma eduweb.pl.

20-letnie doświadczenie 
w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Biegła znajomość programów pakietu Adobe Creative Cloud, zwłaszcza przeznaczonymi do zadań fotograficznych (Photoshop, Lightroom), filmowych (Premiere Pro, After Effect) poligraficznych (InDesign) oraz kreacji www (Dreamweaver).

Adobe Publishing Expert,
praktyczna znajomość pełnego spektrum działań związanych ze składem DTP oraz poprawnym przygotowaniem publikacji do druku. Wiedza i umiejętności w zakresie wykorzystania najnowocześniejszego oprogramowania wspomagającego pracę agencji reklamowych, wydawnictw, itp.

Duża wiedza w zakresie składu
i przygotowania dowolnych publikacji drukowanych,
niezwykła dokładność i skoncentrowanie na pracy pozwala uniknąć wielu błędów popełnianych przez osoby bez doświadczenia. Sukcesy na tym polu to między innymi I miejsce na Międzynarodowym Salonie Turystycznym TOUR SALON 2004 w Poznaniu.

Umiejętności tworzenia materiałów na potrzeby www,
poparte doświadczeniem w pracy we wiodącej polskiej firmie z branży IT, oraz realizując szereg własnych projektów. Doskonała znajomość semantyki HTML5 oraz CSS3, zagadnienia związane z architekturą informacji oraz web-usability. Na bieżąco z najnowszymi trendami związanymi z projektowaniem interfejsów internetowych i mobilnych.

Założyciel i „głównodowodzący” portalu górskiego e-gory.pl,
największego i najstarszego tego typu przedsięwzięcia w polskim internecie (od roku 1999).

Wybrane prace na stronie brzoza.net

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 502 636 629
Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości