Każdy rok to szereg nowych postanowień – jeśli wśród nich obrałeś sobie za cel naukę fotografii, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię na tegoroczne praktyczne warsztaty fotograficzne, na których nie tylko poznasz tajniki robienia zdjęć, lecz także będziesz się świetnie bawić!

Wyjazd fotograficzny, na jakim jeszcze nie byłeś


Twoja pasja do fotografii obudziła się dopiero niedawno, czy masz już sporo sesji zdjęciowych w swoim portfolio? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, z pewnością wyniesiesz z praktycznego kursu fotograficznego coś dla siebie. 

Brakuje Ci doświadczenia z aparatem? Przekażę Ci całą niezbędną wiedzę i nauczę podstaw fotografii. Przede wszystkim jednak zabiorę Cię w miejsce, które sprawi, że sam zapragniesz szlifować swoje umiejętności w praktyce. Fotografia powinna być zabawą i pasją, a nie przykrym obowiązkiem – po to właśnie jest ten weekendowy wyjazd fotograficzny. A teoria? To przy okazji.

Plenery fotograficzne 2024

Kurs fotografii czy ciekawa podróż? Nie musisz wybierać!


Praktyczne warsztaty fotograficzne to nie wykłady na auli uniwersyteckiej. Nie zamierzam zanudzać Cię godzinami monologów na temat robienia zdjęć. Zamiast tego stawiam na praktykę i zajęcia w terenie. Weekendowy kurs fotografii to świetna okazja na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w okolicy przy jednoczesnym doskonaleniu umiejętności fotograficznych. Każdego roku prowadzimy starannie zaplanowane wycieczki i szczegółowo dobieramy lokalne wydarzenia kulturalne.

Chcę zabrać Cię do miejsc, w których będziesz mógł robić wspaniałe sesje zdjęciowe. Podzielę się tam z Tobą moją wiedzą na temat fotografii i pokażę, jak uchwycić rzeczywistość na jednej klatce. Wymienimy się ze sobą umiejętnościami fotograficznymi i entuzjazmem, a także stworzymy fantastyczne środowisko do nauki. Moje wsparcie techniczne oraz twórcze zapewni, że zabierzesz do domu zarówno wspaniałe zdjęcia, jak i cudownie wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu.

Atrakcje i integracja


Plenerowe szkolenie fotograficzne, na które Cię zapraszam, to także wspólny wyjazd ludzi o wspólnej pasji do robienia zdjęć. Po zajęciach razem spędzamy wolny czas i korzystamy z wszelkich dostępnych atrakcji. SPA, sauna, puby – wszystko jest do Twojej dyspozycji. W ten sposób nie tylko nauczysz się czegoś nowego, lecz także solidnie wypoczniesz.

Wyruszasz z nami w tym roku? Spakuj torbę i zarezerwuj termin, póki jeszcze są wolne miejsca!

Warsztaty fotograficzne w 2024: