Paweł Brzozowski

Pionier edukacji fotograficznej,
posiadający wieloletnie doświadczenie w sztuce fotografii, posiadający doskonałą umiejętność przekazywania w przystępny sposób, autor programu i prowadzący cykliczne warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com, od 11 lat wpisujące się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce.

Wykładowca Akademii Nikona,
prowadzący szkolenia dla amatorów chcących poznać technikę i sztukę fotografowania, adeptów sztuki fotografowania zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i kreatywności, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą w pełni wykorzystać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz zaczerpnąć wiedzę od znanych fotografów.

Pasjonat zdjęć z lotu ptaka,
posiadający świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, autor projektu polecieli.com, prezentujący zdjęcia lotnicze, wykonane z wykorzystaniem multikoptera DJI Mavic 2 Pro oraz Phantom 4. Prowadzący szkolenia fotografowania i filmowania z użyciem drona.

Rekomendowany fotograf Google,
pasjonat virtual reality, autor panoram sferycznych (360°) oraz wirtualnych wycieczek, pokazujących realny świat w wirtualnej rzeczywistości. Panoramy sferyczne wykonane dla Google, zostały obejrzane przez ponad 1,5 miliona osób.

Operator kamery oraz montażysta filmowy,
absolwent WRFiTV Bielsko-Biała, na kierunku “Realizacja filmowa i telewizyjna”. Doświadczony w pracy z użyciem najnowszej generacji sprzętu, zarówno studyjnego jak i broadcastingowego. Profesjonalne kamery oraz osprzęt nie mają przed nim tajemnic, podobnie jak oprogramowanie do montażu, color gradingu i efektów.

Fotograf z kilkunastoletnim stażem,
w magiczny świat fotografii wszedł już jako dziecko, i wciąż traktujący to przede wszystkim jako pasję. Należy do tej grupy fotografujących, którzy znają zapach odczynników chemicznych potrzebnych przy wywoływaniu filmów czy odbitek, umie korzystać z powiększalnika, wie co to koreks czy „machaczka”.

Fotoedytor strony głównej Onet.pl,
największego polskiego portalu. Strony Onetu, na których jest odpowiedzialny za wybór i edycję zdjęć, odwiedza miesięcznie ponad 21 mln realnych użytkowników, czyli ponad 78% wszystkich polskich internautów, generując ponad 3,2 miliarda odsłon.

Autor instruktażowych kursów wideo,
poświęconych obsłudze i wykorzystaniu najnowszych i najciekawszych funkcji czołowych programów graficznych. Twórca kilkunastogodzinnych materiałów w nowoczesnej postaci wideo tutoriali z lektorem – fotografem, doświadczonym ekspertem, wykorzystującym w codziennej pracy studyjnej program Adobe Photoshop oraz Lightroom.

Legitymuje się 20-letnim doświadczeniem
w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Posiada biegłą znajomość programów pakietu Adobe Creative Cloud, zwłaszcza przeznaczonych do zadań fotograficznych (Photoshop, Lightroom), filmowych (Premiere Pro, After Effect) poligraficznych (InDesign) oraz kreacji www (Dreamweaver).

Adobe Publishing Expert,
dzięki praktycznej znajomości pełnego zakresu działań związanych ze składem DTP oraz poprawnym przygotowaniem publikacji do druku. Posiadający wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania najnowocześniejszego oprogramowania wspomagającego pracę agencji reklamowych, wydawnictw, itp.

Umiejętność tworzenia materiałów dla potrzeb www,
poparte doświadczeniem w pracy we wiodącej polskiej firmie z branży IT, oraz realizacją szeregu własnych projektów. Doskonała znajomość semantyki HTML5 oraz CSS3, zagadnień związanych z architekturą informacji oraz web-usability. Umiejętnie wiążący zdobyte doświadczenie z najnowszymi trendami w projektowaniu interfejsów internetowych i mobilnych. Perfekcyjna znajomość platformy CMS WordPress, zarówno w warstwie redakcyjnej jak i projektowo-administracyjnej.

Dysponujący wiedzą w zakresie składu i przygotowania dowolnych publikacji drukowanych,
i dzięki niezwykłej dokładności i skupieniu na pracy unika wielu błędów popełnianych przez osoby bez doświadczenia. Dowodem i potwierdzeniem posiadanej wiedzy i umiejętności jest uzyskanie między innymi I miejsca na Przeglądzie Książki Turystycznej i Krajoznawczej podczas Międzynarodowego Salonu Turystycznego TOUR SALON 2004 w Poznaniu.