Specjalnie dla was, oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania na naszych warsztatach fotograficznych, pełnego portfolio obiektywów Tokina. Macie możliwość indywidualnego wypożyczenia na czas zajęć dowolnie wybranej optyki!

Możliwość bezpłatnego testowania sprzętu dotyczy uczestników zajęć, na czas warsztatów. Trzeba jedynie zapisać się na warsztaty i przed przyjazdem zgłosić chęć testowania  danego obiektywu. Polecamy takie rozwiązanie, gdyż do swojej własnej dyspozycji macie obiektyw(y) na cały czas trwania warsztatów, w posiadanym przez Was systemie mocowania, itp. Nie limitujemy ilości wypożyczeń, aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że obiektywy później trzeba nosić 🙂

Bardzo ważne: obiektywy nie są dostępne swobodnie na zajęciach, jeśli chcesz przetestować obiektyw, musisz to zgłosić wcześniej, zgodnie z poniższymi informacjami.

Oddajemy do Waszej dyspozycji optykę Tokina:

Seria AT-X-PRO FX

Seria AT-X PRO DX

Seria AT-X DX

Seria FÍRIN

Pełną ofertę sprzętu, specyfikacje oraz dane techniczne, Znajdziesz na stronie producenta.

Jak wypożyczyć sprzęt?

Wypożyczenie następuje wyłącznie po zgłoszeniu się na warsztaty i opłaceniu zadatku. Jeśli interesuje Cię konkretny sprzęt, po zgłoszeniu i opłaceniu zadatku, Napisz na adres info@fotowarsztaty.com, podając również markę Twojego systemu. Jeśli obiektyw będzie dostępny, Otrzymasz go na fotowarsztatach. Obiektywy wypożyczane są w ramach kolejności zgłoszeń oraz dostępności danych modeli, sugerujemy więc nie czekać ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę. Wypożyczenia dla  zgłoszeń dokonanych na mniej niż tydzień przed zaplanowaną edycją mogą nie zostać zrealizowane (kwestie formalne, wysyłki sprzętu, itp.).

Sprzęt nie jest dostępny na każdej edycji – prosimy o wyrozumiałość.