[ Konkursy ]

“Golden day”. Do 10% taniej na fotowarsztaty

“Golden day”. Złotą godzinę fotograficzną wydłużamy na cały dzień. Tylko w piątek 29 listopada możesz kupić voucher, dzięki któremu cena dowolnej* edycji fotowarsztatów będzie dla Ciebie będzie do 10% niższa**.

Zasady:

  1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy poniżej.
  2. Wpłacasz zadatek 300 zł na konto podane poniżej (lub w mailu jaki otrzymasz po wysłaniu formularza), najpóźniej do 7 dni po wysłaniu zgłoszenia. Brak wpłaty przez 7 dni od wysłania zgłoszenia powoduje jego anulowanie.
  3. Zapisujesz się na dowolną* edycję fotowarsztatów, która odbędzie się w 2020 roku, już ogłoszoną lub taką która dopiero pojawi się na stronie. Oczywiście możesz zapisać się już teraz, od razu, lub poczekać na inną edycję (ważne, aby edycja odbyła się w 2020 roku). Oto aktualny harmonogram.
  4. W zgłoszeniu na wybraną edycję podajesz swoje dane (takie same jak podczas zakupu vouchera), zaś w uwagach wpisujesz hasło “Golden day” (konieczne).
  5. Promocyjny voucher staje się zadatkiem na wybraną przez Ciebie edycję zajęć (nie musisz płacić zadatku). Cena zajęć będzie obniżona o 10%, należność opłacasz przez zajęciami (wyślemy Ci przypomnienie mailowe z finalną kwotą, pomniejszoną o rabat).
  6. Rabat można wykorzystać tylko na jednej edycji, dla jednej osoby. Jeśli Chcesz skorzystać więcej razy, zrób przelew na wielokrotność 300 zł (np. 600 zł jeśli chcesz skorzystać dwa razy lub wykorzystać rabat dla dwóch osób, 1200 zł jeśli chcesz pojechać dwa razy w dwie osoby, itp.)
  7. Wpłaty niewykorzystane na edycje odbywające się w 2020 roku nie ulegają zwrotowi.
  8. Obowiązują ogólne zasady organizacji zajęć, tzn. mogą zostać odwołane jeśli nie zbierze się wymagana ilość chętnych. W takim wypadku na promocyjnych zasadach możesz uczestniczyć w innej edycji odbywającej się w 2020 r. Nie czekaj zatem do ostatniej chwili.
  9. Promocja dotyczy zgłoszeń dokonanych 29 listopada (decyduje data wysłania formularza). Ilość promocyjnych voucherów jest ograniczona.

Uwagi:

*) nie dotyczy jednodniowych kursów fotografii dla początkujących
**) nie dotyczy pleneru w Czarnobylu i Prypeci, w tym przypadku cena zostanie obniżona o 5%.

Formularz będzie dostępny po ogłoszeniu promocji.

Po wysłaniu zgłoszenia, prosimy o wpłatę zadatku (nie podlegającego zwrotowi) w wysokości 300 zł na konto:

FOTOWARSZTATY Paweł Brzozowski
51 1140 2004 0000 3902 7703 8182
w tytule przelewu: Golden day [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 502 636 629
Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości