[ Konkursy ]

Konkurs EIZO i fotowarsztaty

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, wspólnie z EIZO Polska oraz Notopstryk.pl. Do wygrania są vouchery na zakup profesjonalnych monitorów fotograficznych EIZO ColorEdge, ze zniżkami od 550 do nawet 2200 złotych.

Do rozlosowania mamy trzy vouchery na zakup wybranych monitorów EIZO ColorEdge:

Zniżki wynoszą, zależnie od ceny monitora od 550 do nawet 2200 złotych, zaś losowanie odbędzie się szczęśliwego 13 marca, po czym niezwłocznie poinformujemy zwycięzców. Będzie nam miło jeśli zwycięzcy podzielą się radością na facebooku i oznaczą Fotowarsztaty oraz EIZO Polska w wiadomości – oczywiście nie jest to konieczne 🙂

Zasady

  • Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższy formularz, podając imię i nazwisko oraz prawidłowy adres e-mail. Po wysłaniu formularza Otrzymasz potwierdzenie mailowe.
  • Zabronione jest wielokrotne wysyłanie formularza, takie działanie skutecznie eliminuje z konkursu, podobnie jak wysyłanie z wielu kont pocztowych.
  • Losowanie odbędzie się 13 marca, zwycięzcy zostaną poinformowani mailem, z prośbą o podanie adresu do wysyłki. Po otrzymaniu danych, vouchery zostaną niezwłocznie wysłane pocztą (list polecony).
  • Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na dodanie adresu mailowego do biuletynu fotowarsztaty, na który wysyłamy czasami informacje o naszych innych konkursach i organizowanych przez nas zajęciach. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania wiadomości.
  • Można odstąpić od udziału w promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny i bez konsekwencji ekonomicznych.

Formularz

Podaj swoje dane