[ Konkursy ]

Konkurs EIZO i fotowarsztaty

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, wspólnie z EIZO Polska oraz Notopstryk.pl. Do wygrania są vouchery na zakup profesjonalnych monitorów fotograficznych EIZO ColorEdge, ze zniżkami od 700 do nawet 1100 złotych.

Do rozlosowania mamy trzy vouchery na zakup wybranych monitorów EIZO ColorEdge:

Zniżki wynoszą, zależnie od ceny monitora od 700 do 1100 złotych, zaś wybór zwycięzców odbędzie się 1 lutego, po czym niezwłocznie poinformujemy nagrodzonych. Będzie nam miło jeśli zwycięzcy podzielą się radością na facebooku i oznaczą Fotowarsztaty oraz EIZO Polska w wiadomości – oczywiście nie jest to konieczne 🙂

Zasady

  • Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższy formularz, podając imię i nazwisko oraz prawidłowy adres e-mail. Po wysłaniu formularza Otrzymasz potwierdzenie mailowe.
  • Zabronione jest wielokrotne wysyłanie formularza, takie działanie skutecznie eliminuje z konkursu, podobnie jak wysyłanie z wielu kont pocztowych.
  • Wybór zwycięzców konkursu zostanie wybrany za pomocą algorytmu wyliczającego “X mod Y +1”, gdzie za X przyjmuje się ilość mikrosekund, które upłynęły od 1 stycznia 1970 do momentu kliknięcia przycisku “Wybierz zwycięzcę”, natomiast Y oznacza ilość poprawnych zgłoszeń konkursowych. Wynikiem działania jest jeden z numerów zgłoszenia, które są nadawane zgodnie z kolejnością wpływania ich do konkursu. Czynność zostanie powtórzona trzykrotnie.
  • Wybór zwycięzców odbędzie się 1 lutego, zwycięzcy zostaną poinformowani mailem, z prośbą o podanie adresu do wysyłki. Po otrzymaniu danych, vouchery zostaną niezwłocznie wysłane pocztą (list polecony).
  • Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na dodanie adresu mailowego do biuletynu fotowarsztaty, na który wysyłamy czasami informacje o naszych innych konkursach i organizowanych przez nas zajęciach. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania wiadomości.
  • Można odstąpić od udziału w promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny i bez konsekwencji ekonomicznych.

Formularz

Podaj swoje dane