[ Warsztaty fotograficzne ]

Bon podarunkowy – prezent dla fotografa

Szukasz oryginalnego prezentu na Święta, urodziny, rocznicę, itp.? Prezentu dla osoby lubiącej robić zdjęcia, interesującej się fotografią? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – prezent w postaci bonu upominkowego, na dowolną edycję naszych fotowarsztatów!

Prezent dla fotografa

Możesz wykupić bon upominkowy na dowolną kwotę: równowartość samego zadatku lub na pełną cenę zajęć, wtedy obdarowany/a na miejscu zajęć nie płaci już nic! Najczęściej wybierane opcje to wartość zadatku (300 zł), konkretnej edycji zajęć (wg cennika), lub na kwotę 800 zł – wystarczającą do wzięcia udziału w dowolnej edycji zajęć, ewentualna reszta może być wykorzystana jako dopłata na kolejnych edycjach.

bon-podarunkowy

Zasady

…są bardzo proste. Kupujesz u nas bon upominkowy, Podajesz nam cenę, imię i nazwisko osoby która ma dostać taki prezent, ewentualnie też dedykację. My wysyłamy Ci spersonalizowane zaproszenie, do wykorzystania na edycjach naszych fotowarsztatów.

Uwagi

  • Przemyśl dokładnie decyzję, bony są bezzwrotne.
  • Jeśli kwota bonu jest mniejsza niż cena wybranych zajęć, pozostałą kwotę obdarowana/y reguluje na wybranej edycji. Do pokrycia pozostają wszelkie dodatkowe koszty, podane w opisie danej edycji zajęć (np. wstępy do Parków Narodowych, muzeów, przejazdy, itp.).
  • Rezerwacja na wybraną edycję zajęć możliwa jest dopiero po ogłoszeniu terminu, w sposób podany na podstronie danych zajęć. Rezerwując miejsce, w formularzu pole „uwagi” należy zaznaczyć, że pochodzi ono z bonu upominkowego.
  • Bony można wykorzystać wyłącznie w okresie ich ważności, podanej na każdym z nich (zwykle około 1 rok).
  • W przypadku jeśli dana edycja nie dojdzie do skutku (np. z powodu niewystarczającej ilości chętnych), bon można wykorzystać na innej edycji, w granicach jego ważności.

Rezerwacja

Zgłaszający

Dane do wystawienia bonu

Adres do wysyłki bonu

Warunkiem dokonania rezerwacji (wysyłki bonu) jest wpłata deklarowanej kwoty będącej wartością bonu (nie podlegającej zwrotowi) na konto:

FOTOWARSZTATY Paweł Brzozowski
51 1140 2004 0000 3902 7703 8182
w tytule przelewu: Prezent [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]

Bony są wysyłane do 7 dni roboczych od otrzymania wpłaty, na adres wskazany przy zamówieniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 502 636 629
Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości