[ Warsztaty fotograficzne ]

Bon podarunkowy – prezent dla fotografa

Szukasz oryginalnego prezentu na Święta, urodziny, rocznicę, itp.? Prezentu dla osoby lubiącej robić zdjęcia, interesującej się fotografią? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – prezent w postaci bonu upominkowego, na dowolną edycję naszych fotowarsztatów!

Prezent dla fotografa

Możesz wykupić bon upominkowy na równowartość samego zadatku lub na pełną kwotę zajęć, wtedy obdarowany/a na miejscu zajęć nie płaci już nic! Kwota zakupu bonu jest dowolna: możesz wykupić na wartość zadatku (300 zł), konkretnej edycji zajęć (wg cennika), lub na kwotę 800 zł – wystarczającą do wzięcia udziału w dowolnej edycji zajęć, ewentualna reszta może być wykorzystana jako dopłata na kolejnych edycjach.

bon-podarunkowy

Zasady

…są bardzo proste. Kupujesz u nas bon upominkowy, Podajesz nam cenę, imię i nazwisko osoby, która ma dostać taki prezent (ewentualnie inne wymagane informacje), my wysyłamy Ci spersonalizowane zaproszenie (w wersji cyfrowej), do wykorzystania na dowolnej (wyłączenia poniżej) edycji naszych fotowarsztatów.

Uwagi:

 • Przemyśl dokładnie decyzję, bony są bezzwrotne.
 • Jeśli Wybrałeś/aś opcję bonu na kwotę zadatku, pozostałą kwotę obdarowana/y reguluje na wybranej, weekendowej, edycji zajęć. Oczywiście jest też możliwość pokrycia przez Ciebie całej kwoty, wtedy obdarowana osoba przyjeżdża na zajęcia za darmo. Do pokrycia pozostają wszelkie dodatkowe koszty, podane w opisie danej edycji zajęć (np. wstępy do Parków Narodowych, muzeów, przejazdy, itp.).
 • Rezerwacja na wybraną edycję zajęć możliwa jest dopiero po ogłoszeniu terminu na stronie fotowarsztaty.com, w sposób podany na podstronie danych zajęć. Rezerwując miejsce należy zaznaczyć, że pochodzi ono z bonu upominkowego.
 • Bony można wykorzystać wyłącznie w okresie ich ważności, podanej na każdym z nich.
 • W przypadku jeśli dana edycja nie dojdzie do skutku (np. z powodu niewystarczającej ilości chętnych), bon można wykorzystać na innej edycji, w granicach jego ważności.

Rezerwacja

info@fotowarsztaty.com lub poprzez formularz
pytania tel. 502 636 629

W zgłoszeniu należy podać koniecznie:

 • imię i nazwisko obdarowywanej osoby
 • kwotę na jaką ma być bon (część lub pełna cena zajęć)
 • adres do wysyłki bonu

Warunkiem dokonania rezerwacji (wysyłki bonu) jest:

 • zgłoszenie mailowe, wraz z podaniem danych osobowych (kontakt powyżej)
 • wpłata kwoty będącej wartością bonu (nie podlegającej zwrotowi) na konto:
  FOTOWARSZTATY Paweł Brzozowski
  40 1140 2004 0000 3102 7502 6022
  w tytule przelewu: Prezent [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]

Bony są wysyłane do 7 dni od otrzymania wpłaty, na adres wskazany przy zamówieniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 502 636 629
Napisz: info@fotowarsztaty.com lub Skorzystaj z poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości